O nás

Provozovatelem internetového obchodu boty-pracovni.cz je společnost SEGMENTA SYSTEMS, s.r.o. Jedná se o internetový obchod specializovaný na obuv, zejména pak na pracovní obuv, bezpečnostní obuv, trekovou obuv, obuv Prestige a gumovou obuv (holínky).

V tomto internetovém obchodě preferujeme výrobky značek ADAMANT, BENNON, PRESTIGE - MOLEDA a MOLEDA SPORT. Jde nám především o kvalitní zboží, na které prakticky nejsou žádné reklamace. Naším cílem je spolehlivost a rychlost dodání zboží ve vyzkoušené kvalitě a za podmínek, kdy jsou zákazníkovy předloženy veškeré dostupné informace k prodávanému zboží. Samozřejmostí pak je dodržení všech zákonných postupů při prodeji obuvi charakteru osobních ochranných prostředků a doložení patřičných dokumentů.

SEGMENTA SYSTEMS, s.r.o.

Je společnost, která má široké pole působnosti na domácím i zahraničním trhu. SEGMENTA SYSTEMS byla založena v roce 2009 jako obchodní společnost a zaměřuje se na internetový prodej, internetovou reklamu a nezávislou analýzu internetových obchodů a reklamních kampaní. Poskytuje také služby průzkumu trhu (kvalitativní i kvantitativní) zákazníkům z různých spotřebních a průmyslových odvětví.


EET